23. Sayımız Tüm Bayilerde…

Photography Mine Çeliker
23. Sayımız Tüm Bayilerde…

Kıbrıs’ın Evlilik ve Düğün hazırlıkları sektörünün tek dergisi olan Ayder Gelin’in Genel Yayın Yönetmeni Mine Çeliker 23. sayı için şunları söyledi:

Merhaba…

Yeni yılın ilk sayısı yine dopdolu içeriğiyle karşınızda Gerçek düğün hikayeleri, gelinlik modelleri ve düğününüze dair fikirler…

Bu sayımızın özel röportajları, çok genç yaşta adını duyurmuş başarılı modacı Raşit Bağzıbağlı ve uluslararası ödüllere sahip fotoğrafçı Raşit Özay… Bağzıbağlı ile 2016 modası ve gelinliklere dair söyleşi yaptık. Özay ile ödüllerini, fotoğrafçılık mesleğini ve düğün fotoğraflarını konuştuk.

Alisse nuerA imzalı gelinliği ile kapağımızda yer alan Leyla Mahrum, düğünün detaylarını paylaştı sizler için… Ayten Kara’nın eğlenceli ve şık düğününü paylaştık sayfalarımızda Nezihe Erbulak Bağzıbağlı ile Merit Park’ta gerçekleşen düğününü konuştuk. Şerife Oy’un kumsalda kıyılan nikahına uzandık röportajımızla Leyla Bahar’ın Di Figaro’da gerçekleşen vintage tarzdaki düğünü taşıdık dergimize…

Sezonun trendi ise altın rengi Altın rengi objeler ve detayları derledik sizler için ve sizin de pratik şekilde evde yapabileceğiniz kendin yap bölümü ekledik.

Ayder Gelin’i keyifle okumanız dileğiyle…

Sağlık ve mutlulukla…

Ayder Gelin sayı 23 kapak reklam

Prev 22. Sayımız Web'te...
Next 23. Sayımız Web'te…

About Author

WhatsApp
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
KKTC evlilik hazırlıkları ve düğün sektörünün tek portalı olan www.aydergelin.com 'a hoşgeldiniz.