BayMen’in 9. Sayısı Tüm Bayilerde…

BayMen’in 9. Sayısı Tüm Bayilerde…

Kıbrıs’ın tek erkek aktüalite dergisi olan BayMen’in 9. sayısı tüm bayilerde… BayMen’in Genel Yayın Yönetmeni Cem Kar  9 sayının editör köşesinde şunları söyledi:

“BayMen’in yeni sayısından herkese merhaba…
BayMen’in her sayısında mümkün olduğunca fazla ve farklı konuyu siz okuyucularımızla buluşturmak bizler için en önemli unsur. Buna bağlı olarak röportajlarımız ve özel dosyalarımızın yanı sıra köşe yazarlarımız gündeme dair konuları sizler için değerlendiriyor. Umarım bu sayımızı da beğenerek okursunuz…
Bu sayımızda kapak röportajını Vedat Mısırlısoy ile gerçekleştirdik. Herkesin memur olmaya çalıştığı ülkemizde memuriyeti bırakarak iş dünyasına atılan ve oldukça başarılı olan Vedat Mısırlısoy ile gerçekleştirdiğimiz röportaj eminim ilginizi çekecek.
Tarih bölümünde ise Berlin Duvarı’nı sayfalarımıza taşıdık. 24 yıl önce, 1989 yılının Kasım ayında yıkılan duvar ve simgelediği unsurlar dikkatlerimizden kaçmadı. “Berliner Muer, Utanç Duvarı” başlıklı özel dosyamızı incelemenizi öneririm.
Malum soğuk günler yaklaşıyor. Peki, ne giymeli? Stil sayfamızdaki önerilerimize göz atmalısınız. Ayrıca bu sayımızda Forbes’in açıkladığı dünyanın en güçlü isim listesini BayMen’in sayfalarında bulabilirsiniz.
Keyifle okumanız dileğiyle…”

 

blank

 

Prev 10. Sayımız Tüm Bayilerde...
Next Ayder Gelin ve BayMen'de Yer Alan Firmalar

About Author

WhatsApp
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
KKTC evlilik hazırlıkları ve düğün sektörünün tek portalı olan www.aydergelin.com 'a hoşgeldiniz.