Büyük güne zinde girmenin adresi: Merit Park Spa & Wellness

Büyük güne zinde girmenin adresi: Merit Park Spa & Wellness

Merit Park Spa (8)

Gelinlik seçimi, tarih alma, mekan belirleme ve hazırlık süreci derken kendinizi hem strese sokmuş hem de bakımınızı aksatmış olabilirsiniz ama paniğe gerek yok. Büyük güne zinde ve ışıl ışık girmenin yollarını Merit Park Spa & Wellness Spa Müdürü Zeliha Yıldırım’dan sizler için öğrendik…

Merit Park Spa & Wellnes’te ne gibi hizmetler veriyorsunuz?

Merit Park Spa & Wellnes’da öncelikle otel ve tüm Kıbrıslı misafirlerimizin huzurlu, sakin ve hijyenik bir ortamda meditasyon müzikleri eşliğinde günlük stres ve yorgunluklarını atabilecekleri bir atmosfer yaratarak kendilerini iyi hissetmelerini sağlıyoruz. Kapalı yüzme havuzumuz,buhar odamız,sauna,hamam (kadın ve erkek olarak ayrılmıştır), fitnes salonumuz ve özel tropikal duşlarımız, masaj salonlarımız, cilt ve vücut bakımlarımızdan yararlanabilirler. Devamında arzuya göre hamam ritüelleri ve Uzak Doğu masajları ve Avrupa masajları ile vücuda uygulanan değişik masajlarla fiziksel uygulamalar yapılır. Ayrıca çok özel profesyonel ürünlerle cilt ve vücut bakımları,su terapileri hizmetini de misafirlerimize sunuyoruz. Uygulanan tüm masaj ve bakım ürünlerini istedikleri takdirde evde de uygulayabilmeleri için satın alabilirler.

Merit Park Spa (4)

Bize biraz masaj terapilerinizden bahseder misiniz?

Masaj terapilerimiz Uzak Doğu ve Avrupa klasik masaj teknikleri içerir. Bazı masaj ve terapilerde ise özel uygulama ritüellerimiz vardır. Tüm terapilerde; koku, müzik, ışık, renk, ısı unsuru olmazsa olmazlarımız arasındadır.Tüm terapistler özel eğitimden geçirilerek kendi bünyemizde konseptimize ve standartlarımıza uygun hale gelecek şekilde eğitildikten sonra misafirlerimizi ağırlamaktadırlar.

Paket olarak sunduğunuz hizmetleriniz de mevcut mu?

Bizde her zaman misafirin istekleri önemlidir istekleri doğrultusunda kişiye özel paketler oluşturmaktayız, böylece misafirlerimiz kendini kısıtlanmış değil kendi özel spallarına gelmişler gibi hissetmektedirler.

Çiftler için sunduğunuz hizmetler nelerdir?

Çiftler için özel hamam, masaj ve bakım seansları düzenlemekteyiz. Aynı zamanda içinde buhar odası, masaj odası, saunası, jakuzisi bulunan iki adet özel VIP spamız bulunmaktadır. Bu özel mekanları kullanıp istedikleri hizmeti ikramlarımız eşliğinde alabilirler.

Merit Park Spa (7)

Gelin adayları ve damatlar düğünden önce genellikle gergin olurlar. Bu gerginliğin giderilmesi için masaj doğru bir tercih olur sanırız değil mi?

Hem de çok doğru bir tercih…  Düğün dönemi; özellikle düğünden önceki hafta en gergin dönemdir. Gelin ve damat adayları bu dönemde rahatlamak ve düğün günü zinde ve mutlu görünmek isterler. Gerçekten de kim düğün günü yorgun ve yıpranmış olmak ister ki? Tabii ki hiç kimse… O yüzden mutlaka bir spaya düğünden önce gidip bakımlarını ve masajlarını yaptırıp düğün günü ışıldamalılar diye düşünüyorum. Bunun için muhteşem bakım ve özel masajlarımız da bulunmaktadır.

Spa ve Wellness’ten sadece otel müşterileri mi yararlanıyor?

Elbette hayır. Kıbrıs’ta yaşayan yurttaşlarımız da bizim misafirimiz olabilirler ve onları seve seve ağırlarız. Onlar bizim müşterimiz değil başımızın üzerinde yeri olan misafirlerimizdir.

Son olarak Ayder Gelin okurlarına ve evlenmeyi düşünen çiftlerimize neler önerirsiniz?

‘’Mutluluğa giden yol öncelikle sağlık ve huzurdan geçer’’ diyorum. Bunun içinde kendilerine ve sağlıklarına özen göstersinler. Eğer bunu yapacak zaman ve enerjileri yoksa biz bu görevi seve seve üstleniriz. Onlara can-ı gönülden mutluluklar diliyorum.

Merit Park Spa (3)Çalışma Saatleri Sabah 08:00’den akşam 20:00’ye…

Merit Park Spa & Wellness aabah 08:00’den akşam 20:00’ye kadar tüm hafta ve özel günler dahil hizmet vermektedir.

merit park

Merit Park Spa & Wellness Spa Müdürü Zeliha Yıldırım Ayder Gelin Sayı 18

merit park 2

 

Prev Hande Özbilir: “Şeker gibi bir düğündü”
Next Sorunsuz bir düğün için Elinizi çabuk tutun!

About Author

WhatsApp
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
KKTC evlilik hazırlıkları ve düğün sektörünün tek portalı olan www.aydergelin.com 'a hoşgeldiniz.