Gelinliklerde gözalıcı detaylar

Gelinliklerde gözalıcı detaylar

Düşük omuzlar, fiyonklar, çiçekler, tüyler… Damga vuracak 10 farklı gelinlik detayını derledik.

2 Gelinlik birden

Takılıp çıkan ekstra etek detaylıyla, bir gelinlikle 2 farklı görünümü yakalayabilirsiniz. Gecenin ilerleyen saatlerinde üstteki eteği çıkararak rahat rahat dans edebilir, düğününüzün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

blank

3 Boyutlu Detaylar

Dokulu çiçek apliklerin kullanıldığı gelinlikler 2019’da da trend olmaya devam ediyor. Büyük çiçeklerden küçük taçyapraklara kadar farklı formlarda kullanılan 3 boyutlu desenler, gelinliklerde farklı görünümler yaratıyor.

blank

Büyük Çiçekler

İri çiçek desenlerinin yer aldığı tasarımlarla gelinlikler adeta ilkbahara hazır. Yayılmış çiçek desenlerinin yanında adeta bir buketin kondurulmasıyla tamamlanan gelinlikler bu yılın başlıca trendi.

blank

Kuş Tüyleri

Nakış ve işlemelerin yerine, tüy detaylarıyla zenginleştirilen gelinlikler yılın gözalıcı trendlerinden. Bulutların üzerine taşıyan görünüm yaratan tüyler adeta özgürlüğün sembolü gibi.

blank

Nikah Stili

Nikah dairesi için ayrı bir tarz yansıtan kısa gelinliklerde oldukça çeşitli seçenekler yeni yılda da karşımıza çıkıyor. Pantolon takımlardan, diz altı dantel elbiseler, mini tek parça elbiselerden, takım elbiselere pek çok model nikah dairesi için ideal modellerden…

blank

Fiyonklar

Baskın görünümler yaratan büyük fiyonklar romantik ve feminen bir hava yanında 2019’un radikal görünümleri arasında… Farklı boy ve tarzdaki fiyonklar yılın tarz katan detaylarından.

blank

Metalik Dokunuşlar

Gelinliklerin rengi olarak kabul gören beyazın yanında alternatif renkleri de sıklıkla görmeye başladık. Renkli detaylar yanında metalik renklerle tamamlanan gelinlikler yılın yeni trendlerinden. Altın, bronz ve gümüşün parlaklığı bu yılın farklı tarz arayan gelinlerine ilham verecek.

blank

Dalgalı Detaylar

Dalga detaylarıyla süslenmiş gelinlikler flemenko tarzını düğünlere taşıyor. Yakada, eteklerde veya kollarda yer alan dalgalar eğlenceli detaylardan.

blank

Düşük Omuzlar

Düşük omuzlara sahip gelinlikler romantik bir görünüm sunuyor. Zarif kesimler ve kabarık eteklerle birleşen düşük omuzlar yeni sezonda modern ve romantik bir görünüm arzu eden gelinlerin tercihi olacak.

blank

Pürüzsüz Görünümler

Net çizgiler, elegan sadelik, zamansız görünüm adeta az çocuktur deyiminin gelinliklere yansımış hali… Megan Markle’ın gelinliğini anımsatan bu tarz 2019’un en gözde tarzlarından…

blank
Prev Gelinlik Trendleri
Next Büyülü gelinlikler

About Author

WhatsApp
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
KKTC evlilik hazırlıkları ve düğün sektörünün tek portalı olan www.aydergelin.com 'a hoşgeldiniz.