Gelinliklerde öne çıkan trendler

Gelinliklerde öne çıkan trendler

Asimetrik etekler, iri fiyonklar, tüyler, hakim yakalar, derin yırtmaçlar… Yılın öne çıkan gelinlik trendlerini derledik…

Yarım etekler

Bu sezon podyumların hakimi olan yarım etek, hem bir balo elbisesinin hacmini hem de vücudu kılıf gibi saran bir ışıltı sunuyor. Çoğunlukla şeffaf kumaşlardan hazırlanan katman etekler gelinliğinize farklı bir görünüm verir. Bunun en iyi yanı ise çıkarılabilir olması… Böylece düğününüzün resepsiyon ve eğlence bölümleri için ayrı gelinlik gerekmez. Bir gelinlikle 2 görünüm oluşturabilirsiniz.

Tüy çılgınlığı...

Tüyler şu anda sadece kıyafetler için değil, gece elbiseleri ve gelinlikler için de trendler arasında. Ne tarz bir gelinlik istediğinize bağlı olarak tüyler, romantik, sade, minimal veya lüks bir anlam için kullanılabilir.

blank

Korsaj şıklığı

Korsaj gelinlikler son zamanlarda oldukça popüler ve bu popülerliği hala devam ediyor. Son zamanlarda öne çıkan Viktoryan moda trendi ile birlikte kullanılabilir. Biraz daha seksi bir görünüm arayan gelinler için ideal bir seçim olur.

blank

Katmanlı görünümler

2019 yazında gördüğümüz katmanlar 2020’de de yine gözde trendlerden.  Gelinliklerde lüks görünüm sağlayan katmanlar; Oscar de La Renta ve Zuhair Murad gibi tasarımcıların sonbahar 2020 gelinlik koleksiyonlarında da yer alıyor.

blank

Fiyonk detaylar

Fiyonk detaylar gelinliklerde havalı ve zarif görünüm sunuyor. Belirgin fiyonklar dikkat çekici detay olarak göze çarpıyor.

blank

Pantolon takımlar

Özellikle kuyruk ve fiyonk detaylarıyla bu yılın gözde trendlerinden. Maskülen ve kendinden emin bir görünüm sunan pantolon takımlar resepsiyonların vazgeçilmezi.

blank

Derin yırtmaçlar

Kırmızı halı kostümlerinin vazgeçilmez detayı derin bacak dekoltesi, gelinliklere de muhteşem bir görünüm katıyor. Ünlü modacıların 2020 koleksiyonlarında yer alan derin yırtmaçlı gelinlikler oldukça göz alıcı.

blank

Hakim yakalar..

Hakim yakalar özellikle uzun ve ince boyunlu gelinler için ideal. Uzun kol ve hakim yakanın birleştiği gelinlikler güçlü ve iddialı görünüm sunuyor.

blank

Asimetrik Etekler

Farklı formlardaki asimetrik etekler yılın öne çıkan trendlerinden. Özellikle önü kısa arkası uzun, hacimli asimetrik etekler oldukça dikkat çekiyor.

Transparan silüetler…

Transparan görünümlü, silüeti ortaya çıkaran gelinlikler vücuduna güvenen iddialı gelinler için ideal seçim… Modern dantel görünümün vücutla birleştiği gelinlikler bu yıl oldukça popüler…

blank
Prev Gülçin Teksamancı: “İnsanın kendi düğününü hazırlaması çok farklı bir duyguymuş”
Next Mikro Düğünler

About Author

WhatsApp
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
KKTC evlilik hazırlıkları ve düğün sektörünün tek portalı olan www.aydergelin.com 'a hoşgeldiniz.