Girne’de yılın düğünü

Girne’de yılın düğünü
Tekin Hakki, Serra Serap Akbulut, Emre ve Pınar Safa, Şengün Kolcuoğlu
Londra doğumlu genç işadamı Emre Zeren Safa , Kahramanmaraş asıllı Pınar Alkış ile Girne’deki Merit Royal ve Premium Hotel’de peri masalı gibi bir düğünle dünya evine girdi.
blankEmre ve Pınar Safa , Mihrişah Safa’nın ailesi ile blankDurdane İsmail Alkış, Pınar ve Emre Safa,Mihrişah Safa

Londra’da kurulu etkin sivil toplum kuruluşlarından Turkish Forum UK’in eski başkanı, İngiltere’deki ilk Türk mali müşavir merhum Zeren Safa ve gazeteci Mihrişah Safa’nın oğlu 34 yaşındaki Emre ile 25 yaşındaki Pınar’ın düğününe, Londra ve Türkiye ile adanın önde gelen işadamlarının bulunduğu 200’e yakın davetli  katıldı. Kıbrıs’ın ünlü gelinlik tasarımcısı Bahar Doratlı’ya ait bir gelinlik giyen gelin Pınar Safa, muhteşem kıyafetiyle gözleri kamaştırdı. Gece boyunca devam eden eğlence ve samimi ortam ile davetliler geceyi  “Kıbrıs’ta yılın düğünü” olarak tanımladılar.

Geceye Ankara’daki yoğun programı nedeniyle katılamayan Başbakan yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, genç evlilere mesaj göndererek kutladı. Eski Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat da kızının doğumu nedeniyle geceye katılamayacağını belirterek, Safa çiftine mutluluklar diledi.

blankPınar ve Emre, Güven Yüreyi ile coştu blank

Geçen sene “ Sen Maşallah”, bu yaz ise “Kabuk” isimli parçası ile yaza damgasını vuran Türkçe pop sanatçısı Güven Yüreyi, düğün boyunca hem kendi eserleri, hem de sevilen parçalardan oluşan repertuarı ile yeni evlileri ve konukları coşturdu.

Son yılların en başarılı sanatçılarından Ed Sheeran’ın “ Perfect” adlı parçası ile gecenin ilk dansını yapan çift,  konuklarıyla yakından ilgilenirken, misafirler yeni evlileri tebrik ederek, mutluluk dilediler. Akdeniz akşamlarının serinlediği günlerde yapılan düğünde hanımlar, birbirinden şık kıyafetleriyle dikkati çektiler.

Merit Royal ve Premium Hotel’in  muhteşem iskelesinde düzenlenen törende, İngiliz ve Türk konuklar doyasıya eğlenerek, Pınar ve Emre Safa’nın mutluluğuna ortak oldular.

blank

About Author

WhatsApp
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
KKTC evlilik hazırlıkları ve düğün sektörünün tek portalı olan www.aydergelin.com 'a hoşgeldiniz.