İçinizi ısıtacak bir mekan: Pandora’s

İçinizi ısıtacak bir mekan: Pandora’s
pandoras (43) (Medium)

Pandora’s Direktörü Sibel Tatar

 

Birbirinden şık, kaliteli dekoratif ve tekstil ürünleriyle evlerde farklı bir hava yaratan Pandora’s, Ocak ayından bu yana sektörde adından bahsettiriyor. Özellikle evlenecek olan çiftlere özel hediye listesi hazırlayan ve ihtiyaca yönelik malzemelerin alınmasında önemli bir rol oynayan firmanın Direktörü Sibel Tatar ile çalışmalarını ve hedeflerini konuştuk. İşte Pandora’s’ın büyülü dünyası…

Pandora’s fikri nasıl ortaya çıktı? Bize bu süreçten bahsedebilir misiniz?

Pandora’s uzun yıllardır düşünülen ve tasarlanan bir girişimdi. Bu yıl 21 Ocak 2015’te açmak nasip oldu. Bu süreçte mekanımızı farklı ve özel bir dekorla hazırladık. Kıbrıs’taki tüketici oldukça bilinçli… Bu yüzden bizde mekanımızı hazırlarken müşterilerimizin alışveriş zevkini güzel bir ortamda, farklı dekorda ve zengin çeşitle tatmin etmek istedik. Bunun yanında fuarlara katılıp, satışa sunduğumuz markalarla diyaloğa geçme ve ürün keşfetme çalışması yaptık. Sonuç olarak 8 markadan oluşan geniş yelpazedeki ürün seçeneği ve müşterinin kendisini rahat hissettiği bir ortam yarattığımızı düşünüyoruz.

pandoras (73) (Medium) pandoras (76) (Medium)

 Ürün yelpazesinden bahsedelim dilerseniz.. Pandora’s hangi markaları ve hangi ürün çeşitlerini içinde barındırıyor?

Öncelikle bizim hedef kitlemiz aile… Dolayısıyla sunduğumuz ürünler ev dekorasyonuna dair her şey aslında. Dekoratif ürünler, mutfak malzeleri, mobilya…Bunun yanında hitap ettiğimiz kitle aile olduğundan bünyemizde çocuk tekstili de barındırıyoruz. Çocuk tekstilinde Tuctuc – Karamela markası ile çalışıyoruz. Ev dekorasyonda Boltze, cam eşya ve bardaklarda Abka firması, çiçeklerimizde gerçek çiçek gibi görünen Silka, sabunlarda ve banyo malzemelerinde Bomb Cosmetics firmalarıyla çalışıyoruz. Büyük parça mobilyalarda ise Mudo‘nun abajur, halı ve mobilyalarını bulunduruyoruz. Ev tekstilinde ise Sar-ev, mutfak malzemelerinde Korkmaz firmalarıyla çalışıyoruz. Kısaca, tüm saydığım markalarla birlikte bir evin tüm ihtiyaçlarını mağazamızda karşılayabiliyoruz.

pandoras (70) (Medium) pandoras (61) (Medium)

“Çiftimiz düğün öncesi Pandoras’a gelip ihtiyacı olan ürünleri listeleyip kendi yakınlarına ve arkadaşlarına bildirerek kendi seçmiş olduğu ürünü hediye olarak alabiliyor.”

 Oldukça geniş bir ürün seçeneğiniz var.. Gelin adaylarımız ve çiftlerimizde düğün öncesi hediye listesi yaptırabiliyor mu? Bu noktada onlara ne gibi avantajlar sunuyorsunuz?

Kendi yaşantımızdaki tecrübemizle biliyoruz ki, yeni evlenecek çifte aynı veya ihtiyacı olmayan hediyeler gidebiliyor. Müşterilerimize bu durumu çözmek amacıyla bir teklifte bulunduk. Çiftimiz düğün öncesi Pandoras’a gelip ihtiyacı olan ürünleri listeleyip kendi yakınlarına ve arkadaşlarına bildirerek kendi seçmiş olduğu ürünü hediye olarak alabiliyor. Böylece hem çiftimiz kendi ihtiyaçları olan ürünü hediye olarak almış oluyorlar, hem de hediye veren hediye seçmek gibi zor bir süreci yaşamamış oluyor. Böylece hediyeyi alan da veren de çok daha mutlu oluyor. Biz hediyeleri daha da özel yapmak için, müşterimizin istediği zaman ve istediği yere teslim edebiliyoruz. Hediyelerin gönderildiği anda ise müşterimize teslimat bilgilerini mesaj olarak telefonuna bildiriyoruz. Hediye teslimatı yalnız düğün hediyeleri için değil, tüm hediyelerimiz için geçerlidir.  Bunun yanında 50-75-100-150 ve 250 TL’den oluşan hediye çeklerimiz var. Müşterimiz alacağı hediyeye karar veremediği takdirde hediye çeki verip kendi zevkine uygun ürünü mağazamızdan seçmesine imkan tanıyabilir. Bu da yine müşterilerimizin talebiyle oluşan bir yöntem. Hediye alacağınız kişiyi ya da zevkini çok iyi bilemiyorsanız hediye çeki almanızı tavsiye ediyoruz. Yine düğün hediyeleri için de özel hediye çeklerimiz bulunuyor. Mağazamızın 3 katlı, geniş, ferah ortamında müşterilerimiz alışveriş zevkini doyasıya yaşasın istiyoruz. Müşterilerimiz buraya yalnız alışveriş için değil gezip ruh dinlendirmek ve deşarj olmak için de gelebiliyorlar. Kısaca onların mutlu olabilecekleri bir ortam sunuyoruz. Çok yakında mağazamızda hizmete girecek, müşterilerimizin yorgunluk kahvesi içip, öğlen aralarını geçirebilecekleri bir cafe-bar çalışması içindeyiz.

pandoras (1) (Medium)

Sibel Tatar Röportajı Ayder Gelin Sayı 10

pandoras (16) (Medium)

Prev Dönüşü muhteşem oldu!
Next Düğünlerin en tatlı anı; pastalar... Rengarek güller...

About Author

WhatsApp
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
KKTC evlilik hazırlıkları ve düğün sektörünün tek portalı olan www.aydergelin.com 'a hoşgeldiniz.