Pasta Trendleri

Pasta Trendleri

Bu yazımda, düğün hazırlığı yapan çiftlerimize pasta ve ikramlıklar konusunda merak edilenleri ve 2019 sonbahar-kış sezonu pasta trendlerini sizler için paylaştım.

Cemaliye Emir – Pasta Tasarımcısı – cemaliye @renklitatlarpastanesi.com

Renkli Tatlar Pastanesi’nin ürün çeşitliliği?

Öcelikle Renkli Tatlar Pastanesi’nden kısaca bahsetmek istiyorum. Geçmişten gelen kültürel lezzetleri modern lezzetlerle birleştiren Renkli Tatlar Pastanesi, kayık pasta hindistanlı basdiş , un kurbiyesi  ve içi dolun gibi geleneksel lezzetler yanında renk renk macaronlardan, cupcakeler ve cookielere kadar birçok çeşit sunmaktadır.

blank

Organizasyonlar için nasıl bir hizmet modelimiz var?

Her türlü organizasyon için ikramlık tatlı ve tuzlu çeşitlerimiz bulunmaktadır. Ana hizmet alanımız düğün ve nişanlar olmasıyla birlikte doğumgünü, kına ve anma törenleri için paketlerimiz de bulunmaktadır. Başlıca ürünlerimiz ise kayık pasta, içi dolu, un kurabiyesi, şammali, tatlı-tuzlu muffinler, macaron, ekler, yaş pastalar, hellimli zeytinli ve poğaçalar gibi birçok ürün ile hizmet vermekteyiz.

2018-2019 Sonbahar – Kış sezonu için pasta ve ikramlık trendleri

Düğün pastalarında 2018 -2019 sonbahar kış pasta trendlerine baktığımızda,  geçen yıl başlayan naked cake akımı devam ediyor. Naked cakelerin yanını canlı çiçekler ile dekore edilmiş kremalı cupcakeler süsleyecek. Canlı çiçekler ile süslemiş pastalar göz dolduracak. Şimdiden heycanla bekliyoruz.

Çiftler size gelirken düğün organizasyonunda neleri belirlemiş olmalılar?

Pasta ve ikramlık seçimi için bize gelirken sadece düğün gününüzü  ve mekanı belirlemeniz yeterlidir. Sonrasında gelinlerimiz ile en ufak detaylara kadar görüşüp pasta, renk, modellerine karar verip bir taslak çıkarıyoruz ve düğün gününe günler kala son görüşmemizi gerçekleştirip düğüne hazır oluyoruz.

Pasta süslemeleri ve ikramlık ambalajları neye göre belirleniyor?

Pasta süslemeleri için en önemli unsur seçilen dekor oluyor; renkler, tonlar ve konsept başta olmak üzere tümü pasta için önem arz etmektedir.

Çiftlerimize ne gibi tavsiyelerde bulunmak istersiniz?

Sizin için çok özel ve önemli olan bu geceye hazırlanırken seçeceğiniz düğün ikramlıklarını sadece fiyatına  göre değil; tadına, kalitesine göre değerlendirmenizi, birden fazla pastane ile görüşüp mutlaka Renkli Tatlar’a uğrayıp ürünlerimizi tatmadan karar vermemenizi tavsiye ederim. Çok tatlı ve keyifli olan bu sürecin tadını çıkarmanızı dilerim.

Prev Rüya gibi bir düğün...
Next Unutulmaz bir gündü...

About Author

WhatsApp
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
KKTC evlilik hazırlıkları ve düğün sektörünün tek portalı olan www.aydergelin.com 'a hoşgeldiniz.