Reklam

Neden Ayder GelinKıbrıs’ta evlilik hazırlıkları ve kadın üzerine sürekli yayınlanan tek dergi olma özelliği taşıyan ve 4. yılına giren dergimiz Ayder Gelin, ismini 1972 yılında açılan Kıbrıs’ın ilk gelinlik mağazası olan “Ayder Gelinlik Mağazası”ndan almıştır.

Kıbrıs gelinlerini kapağına taşıyan Ayder Gelin dergisi aynı zamanda bugüne kadar onlarca Kıbrıs düğününü gelinlerle röportaj yaparak sayfalarına taşımıştır.

Ne mutlu bize ki, evlilik hazırlıkları yapan gelin adaylarına ve yenilikleri takip eden bakımlı kadınlara hitap eden Ayder Gelin dergisi geniş yazar kadrosu ve içeriğiyle gelin adaylarının ve kadınların başvuru klavuzu haline gelmiştir.

2 ayda bir her yeni yayını çıktığı andan itibaren tüm gazete bayilerine ve marketlere dağıtılan Ayder Gelin dergisi abonesi olan 200’ün üzerinde kuaför ve güzellik salonuna hediye edilmektedir.

Böylesine geniş bir dağıtım ağına sahip olan Ayder Gelin’in tüm sayıları aynı zamanda www.aydergelin.com adresinde ve uluslararası web yayıncısı www.issuu.com’da yer almaktadır. Ayrıca, Ayder Gelin dergisi dünyanın 5. büyük internet sağlayıcısı TTNET ile yaptığı yeni anlaşmayla çok yakında Türkiye’de TTNET kullanıcısı 30 milyon kişiye e-dergi platformundan ulaşacaktır.

Siz de Evlilik Hazırlıkları ve Düğün Sektörünün TEK yayın organı olan Ayder Gelin’de aşağıdaki iletişim adreslerimiz üzerinden bize ulaşarak yer alabilirsiniz.

Adres: Kervansaray Apt. F 219 Girne / KKTC
Tel:
0 542 881 25 31 / 0 542 864 53 05
E-mail: info@aydergelin.com

[contact-form-7 id=”718″ title=”reklam”]

WhatsApp
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
KKTC evlilik hazırlıkları ve düğün sektörünün tek portalı olan www.aydergelin.com 'a hoşgeldiniz.