Şeker Hamurlu Butik Kurabiye

Şeker Hamurlu Butik Kurabiye
cemaliye emir

Yazı: Cemaliye Emir (Pasta Ustası)

 

Söz, nişan ve düğün organizasyonlarında misafirlere dağıtılan içi dolu, basdiş gibi ürünlerin yanı sıra hem görsel hem de lezzet olarak çok popüler olan şeker hamurlu kurabiyeler misafirlere sunuluyor.

Renkli Tatlar Pastanesi,  2015 yılında yeni evlenecek çiftlere, hayatlarında sadece bir gün yaşayacakları o güzel günde sevdiklerine unutulmaz bir ikram yapma konusunda bu güzel seçeneği sunuyor.

Şeker hamurlu butik kurabiyeler çok çeşit tatlar ile hazırlanabiliyor. Kahvelisi, bademlisi cevizlisi, damla çikolatalısı ve tarçınlısı bunların en çok tercih edilenleri… Bunun  yanı sıra üzerine şeker hamuru ile istediğiniz renk ve şekiller olabiliyor, üzerine isimleriniz yazılabiliyor, düğün tarihinizi unutulmaz kılmak isterseniz düğün tarihinizi de yazdırabiliyorsunuz.

IMG_9192Şeker hamurlu kurabiyeleri ister şeker köşesinde ister tüm misafirlerinize alternatif ikram olarak verebilirsiniz.

Renkli Tatlar Pastanesi olarak tüm butik kurabiyelerimiz size özel yapıldıktan sonra teker teker ambalajlanıp, kurabiyelerinizin tasarımına uygun kurdeleler ile paketlendiğinden yaklaşık 1 ay boyunca tazeliğini korumaktadırlar.

renkli tatlar 18

Yazı: Cemaliye Emir (Renkli Tatlar Pastanesi), Ayder Gelin Sayı 18

Prev “Destinasyon düğünlerinde de kendimize güveniyoruz”
Next Bu yazın trendi bronz makyajlar

About Author

WhatsApp
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
KKTC evlilik hazırlıkları ve düğün sektörünün tek portalı olan www.aydergelin.com 'a hoşgeldiniz.